aktuálně :

• ŠD vyhlašuje výtvarnou soutěž pro žáky naší školy. Soutěž je součástí týdenního družinového projektu věnovaného celosvětovému dni zvířat. Propozice soutěže.

• I. odd.           Jaroslava Škvorová - vedoucí vychovatelka
  • II. odd.           Daniela Chumová - vychovatelka
  • III. odd.          Anna Rabiňáková- vychovatelka
  • IV. odd.          Nikola Veselá – vychovatelka
  • V. odd.           Zuzana Mezerová - vychovatelka

• Žáci odcházejí na odpolední vyučování, do zájmových útvarů nebo za jinými aktivitami, proto jsou naše oddělení sestavována s ohledem na tuto proměnlivost.
  • Jednotlivé činnosti prolínají denním programem bez přesného vymezení. Děti mají čas k odpočinku, k rekreaci, k zájmové činnosti,  k přípravě na vyučování. Během pobytu ve ŠD se mohou děti účastnit dalších činností organizovaných školou a ŠD.  ŠD tvoří mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. Není pokračováním školního vyučování, proto má svá specifika. Hlavním posláním naší školní družiny je zabezpečení odpočinku a relaxace žáků po vyučování. Věnujeme se zejména zájmovým činnostem. Naše ŠD je součástí školy a vyplňuje volný čas žáků mezi vyučováním a po vyučování.

• Příspěvek na ŠD pro tento rok činí :

200 Kč ( září - prosinec ) za jedno dítě.

300 Kč ( leden - červen ) za jedno dítě.

• Provoz ŠD :

Ranní provoz je denně od 6.30 do 7.30 hodin. (Příchod do 7.15 hod.)

Odpolední provoz končí v 16.30 hodin.